Filiaali juht

istvan_ban_20Tänapäevased tooted soodsa hinnaga

Ungari farmaatsiafirma Gedeon Richter on 115 aastase ajalooga Euroopa multinatsionaalne ettevõte, mille peakorter asub Budapestis. Sõltumatu rahvusliku firmana on Gedeon Richter Ungari majanduse uhkus ja lipulaev.

Gedeon Richter on ainus Ungari firma, kellel on oma esindus Eestis. Oleme edukalt tegutsenud alates 1996. aastast. Gedeon Richteri Eesti filiaal on näidanud Eesti ravimiturul tublit kasvu ja oleme jõudsalt suurendanud originaalravimite osa.

Gedeon Richteri Eesti esindus väärtustab soome-ugri rahvaste identiteeti ja aitab oma tegevusega kaasa selle hoidmisele ja arendamisele.

Ettevõtte tooteportfell katab kõiki olulisi valdkondi nagu näiteks günekoloogilised, kesknärvisüsteemi ja südameveresoonkonna ravimid. Gedeon Richter omab suurimat uurimis- ja arenduskeskust Kesk- ja Ida-Euroopas, kus keskendutakse kesknärvisüsteemi haigustele.

Ettevõtte missioon on parandada tervishoiu taset tänapäevaste ja soodsa hinnaga toodete abil. Eesti filiaali juhatajana olen alati olnud seda meelt, et oleme siinsel ravimiturul edukad tänu Eesti arstidele, apteekritele ning patsientidele!

István Bán
Eesti filiaali juht
Ungari aukonsul Tartus ja Lõuna-Eestis