Käsimüügiravimid

PANANGIN (magneesium, kaalium) ja ESCAPELLE (levonorgestreel)

Gedeon Richter valmistab laia valikut käsimüügiravimeid. Meie olulisimad rahvusvahelised kaubamärgid on ESCAPELLE (levonorgestreel), hädaabipillid rasestumise vastu ja PANANGIN (magneesium, kaalium), südame ja veresoonkonna tervise toetuse ravim.


panangin-pakendPANANGIN
(magneesium, kaalium) tabletid on mineraalne lisand, mis sisaldab magneesiumi ja kaaliumi, mis on olulised katioonid rakkude töös. Nad mängivad olulist rolli mitmetes ensüümides, on olulised rakustruktuuride koostisosad ning osalevad lihaste töös. PANANGIN (magneesium, kaalium) tablette kasutatakse kaaliumi- ja magneesiumivaeguse vältimiseks ja raviks näiteks suurenenud magneesiumi- ja kaaliumivajaduse korral, ioonide omastamise häirete korral ja pikaajalisest diureetikumide kasutamisest või kõhulahtisusest tingitud elektrolüütide kaotuse korral.

 

 

ESCAPELLE (levonorgestreel) sisaldab toimeainena levonorgestreeli (gestageen). Ravimi toime seisneb ovulatsiooni ja rasestumise vältimises juhul, kui vahekord on toimunud preovulatoorses faasis, mil rasestumise tõenäosus on suurim. ESCAPELLE (levonorgestreel) ei ole efektiivne juhul, kui viljastunud munaraku pesastumine on juba alanud.
ESCAPELLEi (levonorgestreel) näidustus on raseduse erakorraline vältimine 72 tunni jooksul pärast kaitsmata suguühet või pärast rasestumisvastase meetodi ebaõnnestumist.

www.escapelle.ee

 

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.